BoxxBike

Zažij zcela nový rozměr endura!

Boxxbike

vyvinul unikátní vysoce výkonný, lehký a famózně ovladatelný elektro-moto-bike určený pro jízdu v různých typech terénu. Mise Boxxbike je poskytnout enduro jezdcům nový rozměr jejich tréninku, zážitku a okolí nerušený klid. Boxxbike otevírá nové možnosti jezdění díky své tichosti, ohleduplnosti k okolí i stopě klasického kola. Odpadá stres z hlučnosti i s ním spojenými problémy.

Ano, Boxxbike má šlapky a ano je to terénní enduro moped, který vypadá jako horské elektrokolo nebo downhillový speciál. Právě díky tomuto vzhledu nenastává problém s běžnými výletníky, pejskaři, bežci, koňáky a s trochou námi vlastní ohleduplnosti jsme za 2 roky nemuseli řešit žádný konflikt.

Timto novým Boxxbikem vám otevíráme možnost jízdy ve volném terénu jako na enduro nebo cross motorce, tak i na single cyklistických trailech.

Počet trailů přibývá každým dnem po celém světe. Najdete na nich i pasáže do vyšších stoupání, které na klasickém nebo elektro kole prostě neužijete a musíte je protrpět, abyste se dostali k zážitku, který je teprve za nimi.

Velkým plusem Boxxbiku je, že není určen jen zkušeným a off-road jezdcům. Většina z nás se se obklopuje rodinnými příslušníky, partnery, partnerkami, kamarády a chce si užít čas strávený spolu.

Nyní je již možné jezdit spolu, fyzicky si neodrovnat pokud nechcete a to i za předpokladu, že každý má jinou fyzickou výdrž. Stačí si jen navolit požadovaný plynule odstupňovaný výkon. Rozmanitost a použitelnost je opravdu široká! Boxxbike vyniká i svou nízkou údržbou po absolvování mnoha najezděných hodin v terénu, což se pozitivně promítá do provozních nákladů například ve srovnání s motorkou.

Technika a komponenty

RÁM:

Boxxbike Valkyrie design kovaného rámu z kvalitní hliníkové slitiny s tepelnou úpravou a umělým zestárnutím pro dosažení prvotřídních vlastností.

PŘEDNÍ TLUMIČE:

Suntour RUX38 27.5 – zdvih 200mm, průměr sloupku 38mm, kombinace vzduchu a kapaliny.

BRZDY:

Magura MT5 hydraulické, 4 pístové v kombinace s rekuperační brzdou,

HMOTNOST:

Celková hmotnost je 37 kg.

MOTOR:

12 000W výkonu a 240Nm kroutícího momentu na zadním kole. Jedná se o Boxxbikem unikátní patentovaný vývoj a mechanické řešení stavby motoru.

ZADNÍ TLUMIČ:

DNM RC2 – zdvih zadní stavby 280mm – zdvih tlumiče 76mm – kombinace pružiny a kapaliny.

BATERIE:

18650 lithiové články SONY VTC6 – 1600Wh.

Cena

Uvedené ceny jsou s DPH

CZK 179 900

EUR 7 190

USD 7 790